תפריט נגישות

טוראי גד יסעור ז"ל

גד יסעור
בן 19 בנפלו
בן שרה ויוחנן
נולד בקיבוץ בית זרע
בכ"ח באב תשל"ח, 31/8/1978
התגורר בבית זרע
שרת בחיל החימוש
יחידה: בסיס תחמושת 6410
נפל בעת שירותו
בא' באב תשנ"ז, 4/8/1997
מקום קבורה: קיבוץ בית זרע
הותיר: הורים, שני אחים - בן עמי ויואב ואחות - צילה

קורות חיים

גדי..." לו אך ברכת לו חיים"...

ביום קיץ חמים, יום חמישי, כ"ח באב תשל"ח נולדת לנו, - בן ג'ינג'י , מתוק, יפה ומקסים. כבר בתור פעוט אפשר היה להבחין בכשרונות הרבים שבך גלומים.

שהרי, בגיל שלוש נהיית מומחה למשחקי הרכבה - הצלחת ללא בעיה להתאים כל חלק לפינה המתאימה במהירות ובדייקנות לא רגילה ולא משנה אם מדובר בהרכבה קטנה או גדולה תמיד היית מתחיל עם המסגרת..

כשרונך הרב בציור אף הוא פרץ החוצה במהירות בגיל צעיר ביותר הצלחת לצייר עם פרספקטיבה וזכור במיוחד אותו ציור של עדר כבשים שציירת בגן ובו רשמת את הכבשים הקרובות גדולות והרחוקות - קטנות.

וכך מגיל צעיר בלטו התכונות המייחדות אותך - השאיפה לשלמות - היכולת לראות את כל הפרטים - החכמה ויכולת החשיבה המעולים ובהמשך נוספו תכונותיך האנושיות - ובמיוחד - הנכונות לעזור לכל אחד.

לא פלא שבמהלך כל שנות לימודיך הצטיינת בכל המקצועות - מתמטיקה, ספרות, תנך, אנגלית, ואפילו התעמלות. עקב יכולת ההבחנה המדהימה שלך,הצלחת לקרוא אנשים בקלות ובמהירות וידעת לבודד את התכונות והתנועות המאפיינות כל אחד מסביבתך הקרובה. תכונה זו עזרה לך לפתח את יכולת המשחק והחיקוי וכך נהיית הבדרן של המשפחה (ואיך אמר אחד האחים אחרי...

"אי אפשר להזכר בגדי מבלי לצחוק...") והגעת לגיל גיוס, רגע קשה ושלב נוסף בחיים הצבא הפחיד אותך הן ידעת ששם -אי אפשר למצוא שלמות ולא תמיד ההגיון בנמצא ובנוסף - זו תקופה של שנה ועוד שנה ועוד שנה..

מאידך - האפשרות שלא להתגייס - אינה בכלל אופציה סבירה שהרי בכך היית פורץ את המסגרת של "משחק ההרכבה"ששומרת שכל החלקים ישתלבו בתוכה...

ואז...

יום אחד, קרעת את המסגרת...

המסגרת היפה בה כולנו שלובים -אבא, אמא, בן עמי, יואב, גדי וצילי והקרע אינו ניתן לתיקון טרם נמצא הדבק שיכול לכסות על ה"אין" ואין חוט שיכול לסגור את הבור שנפער והוא מדמם וכואב ואין מרפא...

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה