תפריט נגישות

דבר ראש המועצה האזורית

עידן גרינבאום, ראש המועצה האזורית עמק הירדן

משפחות חללי צה"ל ופעולות האיבה,

בשמי ובשם כל תושבי עמק הירדן כולם אנו מרכינים ראש לזכרם של יקירינו הנופלים, בני ותושבי המועצה והנופלים באזור המועצה, ומשתתפים בצערכן בני המשפחות השכולות הנושאות את הכאב הקשה מכל.

המועצה, בשיתוף פעולה עם סניף יד לבנים עמק הירדן, יזמו את הקמת בית יד לבנים ואת המרכז הקהילתי  אשר נחנך לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל וחללי פעולות איבה לפני כשלוש שנים. פעילות זו משולבת גם בהקמת מרכז מידע ממוחשב – "גלעד-לזכרם", המתעד את סיפור חייהם של הנופלים ומשמש אבן שואבת להנחלת מורשתם באמצעות עמדות מידע ומערכות תצוגה ממוחשבות בבית יד לבנים.

עתה, לקראת יום הזיכרון תשע"ז (2017), אנו מבקשים לשדרג את הפרויקט באמצעות אתר אינטרנט ייחודי, אשר יציג את כל המידע אודות הנופלים, יאפשר לעיין בו מרחוק, להדליק "נר זיכרון", להעלות זיכרונות ולשאת דברים לזכר הנופלים.

בפעילות זו בכוונתנו לשלב בעתיד גם את מערכת החינוך ואת תלמידי בתי הספר, בניסיון להנחיל את מורשת הנופלים לדורות הבאים.

אנו מזמינים אתכן, משפחות שכולות, חברי הנופלים ומוקירי זכרם, לעדכן ולהרחיב את המידע אודות הנופלים, בהתאם להנחיות באתר. 

באתר נפרשים סיפוריהם האישיים של כל אחד מהנופלים, תמצית חייהם ונסיבות נפילתם, אלבומי תמונות, סרטים לזכרם, מפעלי הנצחה שהוקמו לזכר הנופלים, מכתבים, דברים לזכרם, צל"שים, מורשת קרבות ותיעוד נוסף אשר יאפשר לזכור אותם לעד.

לפרטים נוספים ולעדכונים, תוכלו לפנות לפי הפרטים המופיעים בדף צרו קשר.

זוהי הזדמנות עבורי להודות בשמי, בשם המועצה ובשם תושבי המועצה למר דני כבשנה, יו"ר סניף יד לבנים ולחברי הנהלת הסניף על פעילותם המרשימה, על תרומתם להנצחת הבנים והבנות שנפלו על הגנת המולדת והגנת עמק הירדן  ועל מסירותם לחיזוק ולעידוד המשפחות השכולות.

אנו מצדיעים לכם ונושאים תפילה שלא תדעו עוד צער.

בכבוד רב, 
עידן גרינבאום
ראש  המועצה

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה